خدمات ماشین کاری

ماشین کاری CNC بر روی قطعات با شکلهای پیچیده و تلرانسهای ابعادی و هندسی بسیار دقیق با آلیاژهای فولادی ، زنگ نزن ،سوپر آلیاژ ها ،سرامیکها و کامپوزیتها که نیاز به استفاده و طراحی خلاقانه از ابزارها و فیکسچرها در فرایند تولید الزامی میباشند، تخصص واحد ماشینکاری این شرکت میباشد.
تجربیات ما، با ماشین کاری بر روی قطعات پیچیده و بسیار دقیق که رقبای ما  قادر به انجام آن نبوده اند بدست آمده و تیم ماشین کاری و کنترل کیفی ما از بهترین اپراتورهای CNC با سابقه بیش از 10 سال فعالیت در این شرکت تشکیل شده است .
بسیاری  از دانش و تجارب ما دراین رشته حاصل 2 نسل فعالیت صنعتی  می باشد .
در حال حاضر شرکت تکنوماشین با داشتن ماشینهای کاروسلCNC، ماشینهای تراشCNC ماشینهای بورینگ CNC ، ماشینهای فرز CNC امکان ساخت و تولید انواع قطعات سنگین صنعتی مربوط به صنایع نفت و گاز ، صنایع نیروگاهی و صنایع خودرو را دارا می باشد .

 

سوراخکاری عمیق (Deep hole drilling)

خدمات سوراخکاری عمیق، سوراخ های زاویه دار، سوراخ مستقیم، سوراخ کور، سوراخ ته کروی، متقاطع و هم مرکز بر روی قطعات فلزی از جنس تیتانیوم، آلومینیوم، منیزیم، مس، برنج، برنز و سوپر آلیاژها از جمله اینکنل (Inconel)
مورد کاربرد در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، هوا و فضا، کشاورزی، صنایع پزشکی، تجهیزات و صنایع دریایی، صنایع دفاعی و صنایع خودرو

- سوراخکاری عمیق از قطر 6mm تا قطر 50mm و طول 2000mm
- عملیات هونینگ از قطر 10mm تا قطر 400mm و طول 1250mm

 

بسته بندی

کلیه قطعات تولید شده به سفارش کارفرما و مطابق استاندارد، بسته بندی ودر پکهای چوبی تحویل میگردند.