درباره ما

این مجموعه در سال 1355 با هدف تولید قطعات و ماشین الات صنعتی  با مدیریت آقای حسن مصطفی زاده آغاز بکار نموده و از سال 1368 به صورت شرکت سهامی خاص با شماره 74458 به فعالیت خود در این زمینه ادامه داده است.
بیشتر فعالیت این شرکت در 35 سال گذشته در زمینه ساخت انواع قطعات و ماشین آلات صنعتی و خطوط تولید و ساخت ماشین آلات ابتکاری با همکاری سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران و سازمان طرح اعطای کمکهای فنی و تکنولوژیکی وزارت صنایع بوده است .
در حال حاضر شرکت تکنوماشین با در اختیار داشتن 3 کارگاه وکارخانه به مساحت 1800 مترمربع ، ضمن ایجاد واحدهای طراحی مهندسی ، کنترل کیفیت و استقرار نظام کیفیت ISO 9001:2008 و بهره گیری از بیش از30 نفر نیروی متخصص و مجرب در اين زمينه توانائی طراحی ، ساخت و نصب و راه اندازی انواع ماشین الات ،تجهیزات و سازه های صنعتی را دارا میباشد.

حسن مصطفي زاده مدير عامل شركت تكنوماشين در سال 1320 خورشيدي در تبريز متولد شد . وي كه زندگي پرفراز و نشيبي داشته است از سال 1338 تجربه فني خود را آغاز كرد . در اين سال با ورود اولين هواپيماي شكاري و جت به ايران ، وارد مدرسه نيروي هوائي شد و پس از گذراندن دوره يكساله موتور جت و سيستم هاي آن موفق به اخذ گواهينامه مكانيك موتورجت در سال 1339 شد.
او در فاصله سالهاي 44 تا 46 در مدرسه عالي هواپيمائي در قلعه مرغي تهران تحصيل كرد و موفق به اخذ مدرك تكنسين هواپيما (A&P) شد .

بابك مصطفي زاده مدير فني و بازرگاني شركت تكنوماشين در سال 1355 خورشيدي در تهران متولد شد . او اولين  حضور خود در  تكنوماشين را در سال 1368 با شروع دوره دبيرستان آغاز نمود و در تمام دوره تحصيل به صورت پاره وقت در كارگاه حاضر بوده و در سال 1378 با پايان تحصيلات خود در رشته مهندسي مكانيك گرايش طراحي جامدات به صورت تمام وقت به فعاليت خود ادامه داده است .